Ogłoszenia Kosakowo

FAQ

01. Zakładanie nowego konta w serwisie

Aby utworzyć nowe konto w serwisie należy nacisnąć niebieski klawisz z napisem „Rejestracja” a następnie poprawnie wypełnić pola formularza. W przypadku prawidłowej rejestracji na podany w formularzu adres e-mail przyjdzie wiadomość potwierdzająca rejestrację.

02. Edycja konta

Aby edytować dane wprowadzone w momencie rejestracji konta nalezy wejść w przycisk „Moje konto” a następnie kliknąć „Edytuj profil”.

03. Przypomnienie hasła

W przypadku kiedy z jakiegoś powodu Użytkownik zapomniał hasło można je przypomnieć. W tym celu należy wejść Tutaj i wypełnić poprawnie odpowiednia pola formularza.

04. Dodawanie ogłoszenia

Aby dodać nowe ogłoszenie należy posiadać konto w serwisie. Po zalogowaniu na swoje konto należy kliknąć na zielony przycisk z napisem „Dodaj ogłoszenie” a następnie wypełnić poprawnie pola formularza (pamiętając o tym aby wybrać odpowiednią kategorię dla ogłoszenia). Po poprawnym ich wypełnieniu należy kliknąć w przycisk „Opublikuj” znajdujący się u dołu strony. Ogłoszenie zostanie przekazane do administracji serwisu do akceptacji. Po upływie maksymalnie 24h będzie aktywne w serwisie lub usunięte w przypadku złamania regulaminu.

05. Edycja ogłoszenia

Aby edytować ogłoszenie należy wejść w przycisk „Moje konto”, następnie kliknąć w wybrane ogłoszenie. Obok tytułu ogłoszenia pojawi się przycisk „Edytuj”, który należy kliknąć. Po edycji danych należy zapisać zmiany. Ogłoszenie zostanie ponownie przekazane do administracji serwisu do akceptacji. Po upływie maksymalnie 24h będzie zaktualizowane lub usunięte w przypadku złamania regulaminu.

06. Dodawanie zdjęć do ogłoszenia

Każde ogłoszenie może zostać wzbogacone o wyróżniające zdjęcie. Dodając nowe zdjęcie należy się upewnić, że nie łamie ono żadnego z praw autorskich.

07. Kontakt z autorem ogłoszenia

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia wystarczy wejść w jego profil (zielony przycisk „Zobacz profil”). Na tej stronie wyświetlą się możliwości kontaktu z autorem.

08. Zadanie zapytania do ogłoszenia

Serwis umożliwia zadanie zapytania do konkretnego ogłoszenia. Pod każdym ogłoszeniem widnieje formularz kontaktowy, który pozwoli na zadanie zapytania. Zapytanie trafi bezpośrednio do autora ogłoszenia a ten będzie mógł udzielić odpowiedzi bezpośrednio osobie zainteresowanej.